Selected image for KIKKA BOO Адаптер За Вц Шоља Шејп Оф Си Син

KIKKA BOO Адаптер За Вц Шоља Шејп Оф Си Син

920 ДЕНЗаштеда 130 ДЕН
790ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Боја:Сина

Опис на производот

АДАПТЕР ЗА ВЦ ШОЉА ШЕЈП ОФ СИ ПЛАВ КИКАБУ
• Универзален адаптер за WC шоља.
• Димензии на адаптер: 33x29x8cm

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.63 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии: 33x29x8cm

Ананас ID

Шифра на производот
4FDOR5XBXL

EAN /   код

EAN /   код
ANIRWVCGV8
920 ДЕНЗаштеда 130 ДЕН
790ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

АДАПТЕР ЗА ВЦ ШОЉА ШЕЈП ОФ СИ ПЛАВ КИКАБУ
• Универзален адаптер за WC шоља.
• Димензии на адаптер: 33x29x8cm

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.63 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии: 33x29x8cm

Ананас ID

Шифра на производот
4FDOR5XBXL

EAN /   код

EAN /   код
ANIRWVCGV8
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.