Slike KIKKA BOO Хранилка ит енд плеј греј
Slike KIKKA BOO Хранилка ит енд плеј греј

KIKKA BOO Хранилка ит енд плеј греј

Loco Croco
7.290ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

ХРАНИЛКА ИТ ЕНД ПЛЕЈ ГРЕЈ КИКАБУ
• Моделот може да се трансформира од трпезариско столче во седиште, маса за столче со стол и маса за играње.
• Погоден е за деца на возраст од 7 месеци до 10 години.
• Безбедноста на детето е загарантирана со безбедносниот појас со 5 точки.
• Столот има прилагодлив послужавник со држач за чаши изработен од ПВЦ материјал кој лесно се чисти.
• Димензии на производот: 57x96x57 cm.
• Димензии на масата за играње: 57x46x46 cm.
• Димензии на столчето: 30x26x33 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
TADORQDDR2

EAN /   код

EAN /   код
ANMXWVC1J8
7.290ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

ХРАНИЛКА ИТ ЕНД ПЛЕЈ ГРЕЈ КИКАБУ
• Моделот може да се трансформира од трпезариско столче во седиште, маса за столче со стол и маса за играње.
• Погоден е за деца на возраст од 7 месеци до 10 години.
• Безбедноста на детето е загарантирана со безбедносниот појас со 5 точки.
• Столот има прилагодлив послужавник со држач за чаши изработен од ПВЦ материјал кој лесно се чисти.
• Димензии на производот: 57x96x57 cm.
• Димензии на масата за играње: 57x46x46 cm.
• Димензии на столчето: 30x26x33 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
TADORQDDR2

EAN /   код

EAN /   код
ANMXWVC1J8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.