Slike KIKKA BOO Хранилка нутри вуд петрол грин
Slike KIKKA BOO Хранилка нутри вуд петрол грин

KIKKA BOO Хранилка нутри вуд петрол грин

Loco Croco
5.190ДЕН

Боја:Петролеј

Информации за испорака

Опис на производот

ХРАНИЛКА НУТРИ ВУД ПЕТРОЛ ГРИН КИКАБУ
• Столче за хранење 2 во 1, погодно за различни фази од детството.
• Погоден за деца кои можат да седат без помош до 36 месеци - прва фаза, до 60 месеци - фаза 2.
• Безбедносен систем со 5 точки на сврзување.
• Отстранлив двоен послужавник со држач за чаши.
• Подесување на послужовникот во 3 позиции.
• Потпирач за нозе за поголема удобност.
• Навлака од еколошка кожа.
• Дрвени ногарки.
• Подлога против лизгање.
• Димензии на производот: 59x53x93 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Петролеј
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
AE1PR2N3XF

EAN /   код

EAN /   код
ANDGRVCTJJ
5.190ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

ХРАНИЛКА НУТРИ ВУД ПЕТРОЛ ГРИН КИКАБУ
• Столче за хранење 2 во 1, погодно за различни фази од детството.
• Погоден за деца кои можат да седат без помош до 36 месеци - прва фаза, до 60 месеци - фаза 2.
• Безбедносен систем со 5 точки на сврзување.
• Отстранлив двоен послужавник со држач за чаши.
• Подесување на послужовникот во 3 позиции.
• Потпирач за нозе за поголема удобност.
• Навлака од еколошка кожа.
• Дрвени ногарки.
• Подлога против лизгање.
• Димензии на производот: 59x53x93 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Петролеј
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
AE1PR2N3XF

EAN /   код

EAN /   код
ANDGRVCTJJ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.