Selected image for KIKKA BOO Хранилка Woody Беж
Ново

KIKKA BOO Хранилка Woody Беж

Loco Croco
5.490 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
4.590ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Беж

Опис на производот

• Удобна хранилка која лесно се трансформира од столче за хранење во столче за играње и забава.
• Наменета за деца над 6 месеци.
• Стабилни ногарки направени од висококвалитетно дрво,совршено ќе се вклопи во ентериерот на вашиот дом.
• Удобно столче за седење со мека и удобна подлога лесна за одржување.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.
• Појасот за безбеднос може да се подеси во две позиции.
• Прилагодување на послужавникот во 3 позиции во зависност од големината на детето.
• Голем потпирач измеѓу ноџињата за поудобно седење.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
YCXSBDVA2M

EAN /   код

EAN /   код
ANZ6L2B78G
5.490 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
4.590ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Удобна хранилка која лесно се трансформира од столче за хранење во столче за играње и забава.
• Наменета за деца над 6 месеци.
• Стабилни ногарки направени од висококвалитетно дрво,совршено ќе се вклопи во ентериерот на вашиот дом.
• Удобно столче за седење со мека и удобна подлога лесна за одржување.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.
• Појасот за безбеднос може да се подеси во две позиции.
• Прилагодување на послужавникот во 3 позиции во зависност од големината на детето.
• Голем потпирач измеѓу ноџињата за поудобно седење.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
YCXSBDVA2M

EAN /   код

EAN /   код
ANZ6L2B78G
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.