Selected image for KIKKA BOO Количка Фито Минт

KIKKA BOO Количка Фито Минт

6.990ДЕН

Износ на рата: 1200 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Мента

Опис на производот

КОЛИЧКА ФИТО МИНТ КИКАБУ
• Погодна од самото раѓање до 15 kg.
• Лесна алуминиумска рамка.
• Систем за брзо и лесно преклопување со една рака.
• Лесно, компактно собирање како куферче.
• Дополнителна рачка за полесен транспорт додека е склопена.
• Ротација на предните тркала за 360 степени со механизам за заклучување.
• Задна кочница. - Седиште:
• Широко и удобно седиште.
• Прилагодлив потпирач за грб.
• Прилагодлив потпирач за нозе.
• Вградена мека подлога за седиште.
• Мрежест продожеток со патент на тендата.
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
• Димензии на производот: 67х103х50 сm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
10.59 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 67х103х50 сm

Ананас ID

Шифра на производот
NVVFX0BW5L

EAN /   код

EAN /   код
ANY2H8V5R0
6.990ДЕН

Износ на рата: 1200 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

КОЛИЧКА ФИТО МИНТ КИКАБУ
• Погодна од самото раѓање до 15 kg.
• Лесна алуминиумска рамка.
• Систем за брзо и лесно преклопување со една рака.
• Лесно, компактно собирање како куферче.
• Дополнителна рачка за полесен транспорт додека е склопена.
• Ротација на предните тркала за 360 степени со механизам за заклучување.
• Задна кочница. - Седиште:
• Широко и удобно седиште.
• Прилагодлив потпирач за грб.
• Прилагодлив потпирач за нозе.
• Вградена мека подлога за седиште.
• Мрежест продожеток со патент на тендата.
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
• Димензии на производот: 67х103х50 сm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
10.59 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 67х103х50 сm

Ананас ID

Шифра на производот
NVVFX0BW5L

EAN /   код

EAN /   код
ANY2H8V5R0
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.