Selected image for KIKKA BOO Количка Каја Црна 2 Во 1

KIKKA BOO Количка Каја Црна 2 Во 1

12.390ДЕН

Износ на рата: 2100 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Црна

Опис на производот

КОЛИЧКА КАЈА ЦРНА 2 ВО 1 КИКАБУ
• Погодна за новороденчиња до 15 kg.
• Луксузна и лесна алуминиумска рамка.
• Брз и лесен систем за склопување и расклопување на количката.
• Mека обвивка од еко-кожа на рачката на количката.
• Седиште кое може да се ротира во насока на движење или кон насока на родителот.
• Прилагодлива висина на рачката.
• Прилагодлив потпирач за грб на седиштето во 3 позиции.
• Ротација од 360 степени на предните тркала со механизам за заклучување.
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување со меки влошки за раменици.
• Прозорче на тендата за надгледување на детето.
• Седиште кое се прави во корпа за новороденче.
• Дополнителна мека подлога за седиштето.
• Ротирачки предни тркала.
• Задна сопирачка со еден допир.
• Амортизери на предни тркала.
• Амортизери на рамката.
• Голема помошна корпа за складирање.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
12.69 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
5G1ORCJB28

EAN /   код

EAN /   код
ANYZZVCQE9
12.390ДЕН

Износ на рата: 2100 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

КОЛИЧКА КАЈА ЦРНА 2 ВО 1 КИКАБУ
• Погодна за новороденчиња до 15 kg.
• Луксузна и лесна алуминиумска рамка.
• Брз и лесен систем за склопување и расклопување на количката.
• Mека обвивка од еко-кожа на рачката на количката.
• Седиште кое може да се ротира во насока на движење или кон насока на родителот.
• Прилагодлива висина на рачката.
• Прилагодлив потпирач за грб на седиштето во 3 позиции.
• Ротација од 360 степени на предните тркала со механизам за заклучување.
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување со меки влошки за раменици.
• Прозорче на тендата за надгледување на детето.
• Седиште кое се прави во корпа за новороденче.
• Дополнителна мека подлога за седиштето.
• Ротирачки предни тркала.
• Задна сопирачка со еден допир.
• Амортизери на предни тркала.
• Амортизери на рамката.
• Голема помошна корпа за складирање.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
12.69 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
5G1ORCJB28

EAN /   код

EAN /   код
ANYZZVCQE9
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.