Slike KIKKA BOO Количка kikka boo madrid 3 во 1
Slike KIKKA BOO Количка kikka boo madrid 3 во 1

KIKKA BOO Количка kikka boo madrid 3 во 1

Loco Croco
22.490ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

• Комплетот вклучува: корпа за новороденче до 6 месеци, транспортер наменет за бебиња од самото раѓање до 22 кг. и седиште наменето за бебиња над 6 месеци. Душече за корпата, подлога за седиштето, торбица за мајката, навлака за корпата и седиштето и навлака за заштита од дожд.• Лесна алуминиумска конструкција.• 4 удобни позиции на наслонот на седиштето.• 2 позиции за ноџињата, пониско и повисоко за поголема удобност.• Голема тенда со прозорче за постојано набљудување на детето.• Систем за безбедност со 5 точки на поврзување.• Ротирачки предни тркала со можност за фисксирање.• Голема помошна корпа за багаж.• Многу лесна за склопување со една рака.
(количка)(кика бу)(kolicka)(kikka boo)

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
XEWNRQCFRQ

EAN /   код

EAN /   код
ANIZ1WCLSQ
22.490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Комплетот вклучува: корпа за новороденче до 6 месеци, транспортер наменет за бебиња од самото раѓање до 22 кг. и седиште наменето за бебиња над 6 месеци. Душече за корпата, подлога за седиштето, торбица за мајката, навлака за корпата и седиштето и навлака за заштита од дожд.• Лесна алуминиумска конструкција.• 4 удобни позиции на наслонот на седиштето.• 2 позиции за ноџињата, пониско и повисоко за поголема удобност.• Голема тенда со прозорче за постојано набљудување на детето.• Систем за безбедност со 5 точки на поврзување.• Ротирачки предни тркала со можност за фисксирање.• Голема помошна корпа за багаж.• Многу лесна за склопување со една рака.
(количка)(кика бу)(kolicka)(kikka boo)

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
XEWNRQCFRQ

EAN /   код

EAN /   код
ANIZ1WCLSQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.