Selected image for KIKKA BOO Количка Miley Светло Сива 2023
Ново

KIKKA BOO Количка Miley Светло Сива 2023

Loco Croco
6.490 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
5.490ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Опис на производот

• Kоличка која многу лесно се пакува како куферче.
• Одличен избор за сите родители кои често патуваат.
• Многу лесна количка со тежина од 6.5 kg.
• Лесно, компактно собирање како куферче.
• Рачка која го олеснува носењето и во собрана позиција.
• Наменета за дечиња со максимална тежина до 15kg.
• Ротација од 360 степени на предните тркала со механизам за заклучување.
• Прилагодлива висина на грбот до целосна положба на лежење.
• Прилагодлив потпирач за нозете во 2 позиции.
• Зимска навлака на преден дел за нозете.
• Широко и удобно седиште.
• Големо покривче за сенка.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Многу лесно собирање, со една рака.
• Помошна корпа за багаж.
• Димензии во собрана положба: 49х26х57 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Други карактеристики
49х26х57 cm

Ананас ID

Шифра на производот
W6XSBGLZT9

EAN /   код

EAN /   код
AN86L2BGG0
6.490 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
5.490ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Kоличка која многу лесно се пакува како куферче.
• Одличен избор за сите родители кои често патуваат.
• Многу лесна количка со тежина од 6.5 kg.
• Лесно, компактно собирање како куферче.
• Рачка која го олеснува носењето и во собрана позиција.
• Наменета за дечиња со максимална тежина до 15kg.
• Ротација од 360 степени на предните тркала со механизам за заклучување.
• Прилагодлива висина на грбот до целосна положба на лежење.
• Прилагодлив потпирач за нозете во 2 позиции.
• Зимска навлака на преден дел за нозете.
• Широко и удобно седиште.
• Големо покривче за сенка.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Многу лесно собирање, со една рака.
• Помошна корпа за багаж.
• Димензии во собрана положба: 49х26х57 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Други карактеристики
49х26х57 cm

Ананас ID

Шифра на производот
W6XSBGLZT9

EAN /   код

EAN /   код
AN86L2BGG0
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.