Selected image for KIKKA BOO Корито Хипо 101цм Беж

KIKKA BOO Корито Хипо 101цм Беж

Loco Croco
990ДЕН

Боја:Беж

Опис на производот

КОРИТО ХИПО 101ЦМ БЕЖ КИКАБУ
• Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на бебињата. Во неа можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето. Наменета за бебиња од 0 месеци.
• Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
• Димензии на производот: 100x50x30 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
1.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии: 100x50x30 cm.
Возраст
0+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
JE0OR73O33

EAN /   код

EAN /   код
ANZN0WCZWO
990ДЕН

Опис на производот

КОРИТО ХИПО 101ЦМ БЕЖ КИКАБУ
• Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на бебињата. Во неа можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето. Наменета за бебиња од 0 месеци.
• Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
• Димензии на производот: 100x50x30 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
1.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии: 100x50x30 cm.
Возраст
0+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
JE0OR73O33

EAN /   код

EAN /   код
ANZN0WCZWO
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.