Selected image for KIKKA BOO Мрежа За Количка Бела

KIKKA BOO Мрежа За Количка Бела

Loco Croco
450ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

МРЕЖА ЗА КОЛИЧКА БЕЛА КИКАБУ
• Лесно се монтира во сите позиции на количката во седечка и во лежечка положба. Идеална зџа сите видови на количка.
• Димензии на пакувањето:12x21x2 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на пакувањето:12x21x2 cm

Ананас ID

Шифра на производот
242ORLTAVL

EAN /   код

EAN /   код
AN7IZVCHO9
450ДЕН

Опис на производот

МРЕЖА ЗА КОЛИЧКА БЕЛА КИКАБУ
• Лесно се монтира во сите позиции на количката во седечка и во лежечка положба. Идеална зџа сите видови на количка.
• Димензии на пакувањето:12x21x2 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на пакувањето:12x21x2 cm

Ананас ID

Шифра на производот
242ORLTAVL

EAN /   код

EAN /   код
AN7IZVCHO9
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.