Slike KIKKA BOO Оградица за креветче мај теди 180цм
Slike KIKKA BOO Оградица за креветче мај теди 180цм

KIKKA BOO Оградица за креветче мај теди 180цм

Loco Croco
1.090ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

ОГРАДИЦА ЗА КРЕВЕТЧЕ МАЈ ТЕДИ 180ЦМ КИКАБУ
• Мека оградица со внатрешно полнење за безгрижен сон на вашето бебе.
• Составена од 100% памук.
• Внатрешно полнење составено од 100% полиестер.
• Димензии на производот: 180x35 cm.
• Димензии на пакувањето: 35x20 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
2OVOR9Y7BO

EAN /   код

EAN /   код
ANXXSVC6IX
1.090ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

ОГРАДИЦА ЗА КРЕВЕТЧЕ МАЈ ТЕДИ 180ЦМ КИКАБУ
• Мека оградица со внатрешно полнење за безгрижен сон на вашето бебе.
• Составена од 100% памук.
• Внатрешно полнење составено од 100% полиестер.
• Димензии на производот: 180x35 cm.
• Димензии на пакувањето: 35x20 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
2OVOR9Y7BO

EAN /   код

EAN /   код
ANXXSVC6IX
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.