Slike KIKKA BOO Подлога за пресоблекување беар вит ми розева 80х50цм
Slike KIKKA BOO Подлога за пресоблекување беар вит ми розева 80х50цм

KIKKA BOO Подлога за пресоблекување беар вит ми розева 80х50цм

Loco Croco
1.790ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

ПОДЛОГА ЗА ПРЕСОБЛЕКУВАЊЕ БЕАР ВИТ МИ РОЗЕВА 80Х50ЦМ КИКАБУ
• Комплет за бебиња, направен од водоотпорен материјал, кој обезбедува поголема хигиена.
• Овој комплет ги придружува малите со години со оглед на тоа што е изработен од материјали со највисок квалитет.
• Лесно за носење и чување, во вашата торба, во торбата на бебето, во ранец.. или едноставно да се чува удобно дома.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 10x8x7cm.
• Димензии на пакувањето: 11x9x8cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
8TTORUD6LQ

EAN /   код

EAN /   код
AN09TVCQO0
1.790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

ПОДЛОГА ЗА ПРЕСОБЛЕКУВАЊЕ БЕАР ВИТ МИ РОЗЕВА 80Х50ЦМ КИКАБУ
• Комплет за бебиња, направен од водоотпорен материјал, кој обезбедува поголема хигиена.
• Овој комплет ги придружува малите со години со оглед на тоа што е изработен од материјали со највисок квалитет.
• Лесно за носење и чување, во вашата торба, во торбата на бебето, во ранец.. или едноставно да се чува удобно дома.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 10x8x7cm.
• Димензии на пакувањето: 11x9x8cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
8TTORUD6LQ

EAN /   код

EAN /   код
AN09TVCQO0
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.