Selected image for KIKKA BOO Постелнина од 5 Дела Dream Big Плава
Ново

KIKKA BOO Постелнина од 5 Дела Dream Big Плава

Loco Croco
3.490 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
2.890ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сина

Опис на производот

• Освежете ја детската соба со нова постелнина која истовремено нуди удобност и убава атмосфера.
• Постелнина која додава светлина и разиграно чувство на детскиот простор за спиење.
• Содржи 5 дела произведени од 100% памук.
• Димензии на производот:
• – Перница: 35×45 cm.
• – Навлака за перница: 35×45 cm.
• – Јорган: 95×135 cm.
• – Навлака за јорган: 95×135 cm.
• – Чаршаф: 100×150 cm.
• Димензии на пакувањето: 48x32x15 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Материјал
100% памук
Други карактеристики
Димензии на производот: • – Перница: 35×45 cm. • – Навлака за перница: 35×45 cm. • – Јорган: 95×135 cm. • – Навлака за јорган: 95×135 cm. • – Чаршаф: 100×150 cm.
Број на парчиња во пакувањето
5.0

Ананас ID

Шифра на производот
IJXSBSR21Z

EAN /   код

EAN /   код
ANZAL2BCTI
3.490 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
2.890ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Освежете ја детската соба со нова постелнина која истовремено нуди удобност и убава атмосфера.
• Постелнина која додава светлина и разиграно чувство на детскиот простор за спиење.
• Содржи 5 дела произведени од 100% памук.
• Димензии на производот:
• – Перница: 35×45 cm.
• – Навлака за перница: 35×45 cm.
• – Јорган: 95×135 cm.
• – Навлака за јорган: 95×135 cm.
• – Чаршаф: 100×150 cm.
• Димензии на пакувањето: 48x32x15 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Материјал
100% памук
Други карактеристики
Димензии на производот: • – Перница: 35×45 cm. • – Навлака за перница: 35×45 cm. • – Јорган: 95×135 cm. • – Навлака за јорган: 95×135 cm. • – Чаршаф: 100×150 cm.
Број на парчиња во пакувањето
5.0

Ананас ID

Шифра на производот
IJXSBSR21Z

EAN /   код

EAN /   код
ANZAL2BCTI
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.