Slike KIKKA BOO Постелнина од 5 дела елефант тајм
Slike KIKKA BOO Постелнина од 5 дела елефант тајм

KIKKA BOO Постелнина од 5 дела елефант тајм

Loco Croco
2.290ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

ПОСТЕЛНИНА ОД 5 ДЕЛА ЕЛЕФАНТ ТАЈМ КИКАБУ
• Освежете ја детската соба со нова ПОСТЕЛНИНА која истовремено нуди удобност и убава атмосфера.
• ПОСТЕЛНИНА која додава светлина и разиграно чувство на детскиот простор за спиење.
• Содржи 5 дела произведени од 100% памук.
• Димензии на производот: навлака за јорганче: 100x150cm, јорганче: 100x150cm, перница: 35x45cm, навлака за перница: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
06TORRUVEV

EAN /   код

EAN /   код
AN8FTVCVB8
2.290ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

ПОСТЕЛНИНА ОД 5 ДЕЛА ЕЛЕФАНТ ТАЈМ КИКАБУ
• Освежете ја детската соба со нова ПОСТЕЛНИНА која истовремено нуди удобност и убава атмосфера.
• ПОСТЕЛНИНА која додава светлина и разиграно чувство на детскиот простор за спиење.
• Содржи 5 дела произведени од 100% памук.
• Димензии на производот: навлака за јорганче: 100x150cm, јорганче: 100x150cm, перница: 35x45cm, навлака за перница: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
06TORRUVEV

EAN /   код

EAN /   код
AN8FTVCVB8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.