Slike KIKKA BOO Постелнина од 5 дела фиш панда
Slike KIKKA BOO Постелнина од 5 дела фиш панда

KIKKA BOO Постелнина од 5 дела фиш панда

Loco Croco
2.290ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

ПОСТЕЛНИНА ОД 5 ДЕЛА ФИШ ПАНДА КИКАБУ
• Освежување на детската соба со помош на брендот Kikka Boo и нивните постелнини со различни дезени прилагодливи за комбинација.
• Висококвалитетен и нежен материјал.
• Состав: 100% памук.
• Внатрешно полнење составено од 100% полиестер.
• Димензии на производот: навлака за јорганче: 100x150cm, јорганче: 100x150cm, перница: 35x45cm, навлака за перниц: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm.
• Димензии на пакувањето: 48x32x17cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
NATORD6YK8

EAN /   код

EAN /   код
AN0FTVCMN6
2.290ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

ПОСТЕЛНИНА ОД 5 ДЕЛА ФИШ ПАНДА КИКАБУ
• Освежување на детската соба со помош на брендот Kikka Boo и нивните постелнини со различни дезени прилагодливи за комбинација.
• Висококвалитетен и нежен материјал.
• Состав: 100% памук.
• Внатрешно полнење составено од 100% полиестер.
• Димензии на производот: навлака за јорганче: 100x150cm, јорганче: 100x150cm, перница: 35x45cm, навлака за перниц: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm.
• Димензии на пакувањето: 48x32x17cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
NATORD6YK8

EAN /   код

EAN /   код
AN0FTVCMN6
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.