Selected image for KIKKA BOO Релаксатор Spinny Сив 2023
Ново

KIKKA BOO Релаксатор Spinny Сив 2023

Loco Croco
6.290 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
5.390ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Опис на производот

• Идеален за краток одмор, истражување и уживање на бебето, бидејќи му овозможува непречено набљудување на околината.
• Удобен и мек кој е погоден за употреба од самото раѓање на бебето до достигнати 9кг.
• Лесна алуминиумска рамка, тивко лулање и прилагодливо навалување на седиштето.
• Функција за нишање со 3 брзини.
• Музичка табла со 8 мелодии и релаксирачки звуци на природата.
• Тајмер со 30 мин.
• Систем за прицврстување со 3 точки.
• Подлога што не се лизга и далечински управувач.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
49XSBHDT32

EAN /   код

EAN /   код
AN67L2BO3S
6.290 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
5.390ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Идеален за краток одмор, истражување и уживање на бебето, бидејќи му овозможува непречено набљудување на околината.
• Удобен и мек кој е погоден за употреба од самото раѓање на бебето до достигнати 9кг.
• Лесна алуминиумска рамка, тивко лулање и прилагодливо навалување на седиштето.
• Функција за нишање со 3 брзини.
• Музичка табла со 8 мелодии и релаксирачки звуци на природата.
• Тајмер со 30 мин.
• Систем за прицврстување со 3 точки.
• Подлога што не се лизга и далечински управувач.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
49XSBHDT32

EAN /   код

EAN /   код
AN67L2BO3S
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.