Slike KIKKA BOO Седиште бустер груви црно изофикс
Slike KIKKA BOO Седиште бустер груви црно изофикс

KIKKA BOO Седиште бустер груви црно изофикс

Loco Croco
2.090ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

СЕДИШТЕ БУСТЕР ГРУВИ ЦРНО ИЗОФИКС КИКАБУ
• Наменета за дечиња од 15 до 36 кг.
• Големо удобно седиште.
• Може да се постави во секој автомобил со појасот.
• Прекривката се отстранува и може да се пере.
• Удобен и лесен.
• ECE R44/04 сертификат.
• Isofix систем за поврзување.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
PO0OR19098

EAN /   код

EAN /   код
AN1VZVCK5R
2.090ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

СЕДИШТЕ БУСТЕР ГРУВИ ЦРНО ИЗОФИКС КИКАБУ
• Наменета за дечиња од 15 до 36 кг.
• Големо удобно седиште.
• Може да се постави во секој автомобил со појасот.
• Прекривката се отстранува и може да се пере.
• Удобен и лесен.
• ECE R44/04 сертификат.
• Isofix систем за поврзување.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
PO0OR19098

EAN /   код

EAN /   код
AN1VZVCK5R
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.