Selected image for KIKKA BOO Сет Ќебе Со Играчка Ребитс Ин Лов

KIKKA BOO Сет Ќебе Со Играчка Ребитс Ин Лов

890ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

СЕТ ЌЕБЕ СО ИГРАЧКА РЕБИТС ИН ЛОВ КИКАБУ
• Удобноста треба да биде луксуз, особено за мало дете. Имајќи го тоа во предвид оваа слатка колекција на ќебиња е комбинација на врвен квалитет и достапност - само најдоброто е доволно за вашите најмили.
• Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
• Плишана играчка која ќе стане најдобриот пријател.
• Материјал 100% полиестер.
• Димензија на производот: 75x100 cm.
• Димензии на плишаната играчка: 25x20 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс
Материјал
100% Полиестер
Други карактеристики
Димензии: 75x100 cm

Ананас ID

Шифра на производот
2NLORN0RGA

EAN /   код

EAN /   код
ANN2VVCY5H
890ДЕН

Опис на производот

СЕТ ЌЕБЕ СО ИГРАЧКА РЕБИТС ИН ЛОВ КИКАБУ
• Удобноста треба да биде луксуз, особено за мало дете. Имајќи го тоа во предвид оваа слатка колекција на ќебиња е комбинација на врвен квалитет и достапност - само најдоброто е доволно за вашите најмили.
• Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
• Плишана играчка која ќе стане најдобриот пријател.
• Материјал 100% полиестер.
• Димензија на производот: 75x100 cm.
• Димензии на плишаната играчка: 25x20 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс
Материјал
100% Полиестер
Други карактеристики
Димензии: 75x100 cm

Ананас ID

Шифра на производот
2NLORN0RGA

EAN /   код

EAN /   код
ANN2VVCY5H
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.