Slike KIKKA BOO Шише пластично 310мл савана минт
Slike KIKKA BOO Шише пластично 310мл савана минт

KIKKA BOO Шише пластично 310мл савана минт

Loco Croco
340 ДЕНЗаштеда 68 ДЕН
272ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Мента

Информации за испорака

Опис на производот

ШИШЕ ПЛАСТИЧНО 310МЛ САВАНА МИНТ КИКАБУ
• Цврст отвор кој не пропушта течности. Одличен против мокрење на облМЕКАта.
• Широк отвор за полнење и чистење.
• Облик лесен и удобен за држење.
• МЕКА силиконска цевка.
• Капак кој ја одржува цевката циста.
• Капацитет до 300 ml.
• Наменет за деца над 12 месеци.
• Димензии на производот: 13x18x7 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
QQVORKAQCM

EAN /   код

EAN /   код
AN7MSVCV33
340 ДЕНЗаштеда 68 ДЕН
272ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ШИШЕ ПЛАСТИЧНО 310МЛ САВАНА МИНТ КИКАБУ
• Цврст отвор кој не пропушта течности. Одличен против мокрење на облМЕКАта.
• Широк отвор за полнење и чистење.
• Облик лесен и удобен за држење.
• МЕКА силиконска цевка.
• Капак кој ја одржува цевката циста.
• Капацитет до 300 ml.
• Наменет за деца над 12 месеци.
• Димензии на производот: 13x18x7 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
QQVORKAQCM

EAN /   код

EAN /   код
AN7MSVCV33
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.