Selected image for KIKKA BOO Стерилизатор Со Сушење Твил Минт

KIKKA BOO Стерилизатор Со Сушење Твил Минт

4.390 ДЕНЗаштеда 700 ДЕН
3.690ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Боја:Мента

Опис на производот

KIKKA BOO Стерилизатор со сушење твил минт
• Производ изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, проектиран за потребите на мајката.
• Компактен, цврст и практичен, лесен за користење.
• Три режима за работа: стерилизатор, стерилизатор и сушење, стерилизатор и полу сушење.
• Проѕирен, транспарентен капак за набљудување на процесот.
• Голем капацитет за чистење и до 6 шишиња истовремено.
• Интелигентен touch screen дисплеј за управување со еден допир.
• Димензии на производот: 34x24x26cm.
• Димензии на пакувањето: 35x27x27cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
2.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Дименизии: 34x24x26cm.

Ананас ID

Шифра на производот
2C7ORDOXJB

EAN /   код

EAN /   код
AN7XXVCTKK
4.390 ДЕНЗаштеда 700 ДЕН
3.690ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

KIKKA BOO Стерилизатор со сушење твил минт
• Производ изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, проектиран за потребите на мајката.
• Компактен, цврст и практичен, лесен за користење.
• Три режима за работа: стерилизатор, стерилизатор и сушење, стерилизатор и полу сушење.
• Проѕирен, транспарентен капак за набљудување на процесот.
• Голем капацитет за чистење и до 6 шишиња истовремено.
• Интелигентен touch screen дисплеј за управување со еден допир.
• Димензии на производот: 34x24x26cm.
• Димензии на пакувањето: 35x27x27cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
2.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Дименизии: 34x24x26cm.

Ананас ID

Шифра на производот
2C7ORDOXJB

EAN /   код

EAN /   код
AN7XXVCTKK
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.