Selected image for KIKKA BOO Тротинет Стрит Рејс Црвен

KIKKA BOO Тротинет Стрит Рејс Црвен

1.590ДЕН

Боја:Црвена

Опис на производот

ТРОТИНЕТ СТРИТ РЕЈС ЦРВЕН КИКАБУ
• Наменет за деца над 3 години со максимална тежина до 50kg.
• Дизајн со 3 тркала.
• Големи и стаблини тркала.
• Лед светлечки тркалца.
• 3 позиции за регулирање на висината на рачката.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
3.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
R30ORUKC6Z

EAN /   код

EAN /   код
ANRE0WCN8O
1.590ДЕН

Опис на производот

ТРОТИНЕТ СТРИТ РЕЈС ЦРВЕН КИКАБУ
• Наменет за деца над 3 години со максимална тежина до 50kg.
• Дизајн со 3 тркала.
• Големи и стаблини тркала.
• Лед светлечки тркалца.
• 3 позиции за регулирање на висината на рачката.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
3.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
R30ORUKC6Z

EAN /   код

EAN /   код
ANRE0WCN8O
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.