Selected image for KIKKA BOO Закачалка За Торби На Количка

KIKKA BOO Закачалка За Торби На Количка

Loco Croco
150ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

ЗАКАЧАЛКА ЗА ТОРБИ НА КОЛИЧКА КИКАБУ
• Комплет за бебиња, направен од водоотпорен материјал, кој обезбедува поголема хигиена.
• Овој комплет ги придружува малите со години со оглед на тоа што е изработен од материјали со највисок квалитет.
• Лесно за носење и чување, во вашата торба, во торбата на бебето, во ранец.. или едноставно да се чува удобно дома.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 10x8x7cm.
• Димензии на пакувањето: 11x9x8cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 10x8x7cm
Возраст
0+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
CO7OR2PHZA

EAN /   код

EAN /   код
AN8AYVCSRW
150ДЕН

Опис на производот

ЗАКАЧАЛКА ЗА ТОРБИ НА КОЛИЧКА КИКАБУ
• Комплет за бебиња, направен од водоотпорен материјал, кој обезбедува поголема хигиена.
• Овој комплет ги придружува малите со години со оглед на тоа што е изработен од материјали со највисок квалитет.
• Лесно за носење и чување, во вашата торба, во торбата на бебето, во ранец.. или едноставно да се чува удобно дома.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 10x8x7cm.
• Димензии на пакувањето: 11x9x8cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 10x8x7cm
Возраст
0+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
CO7OR2PHZA

EAN /   код

EAN /   код
AN8AYVCSRW
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.