0 thumbnail image for KINDERKRAFT  Баланс туркало - CUTIE розово
1 thumbnail image for KINDERKRAFT  Баланс туркало - CUTIE розово
2 thumbnail image for KINDERKRAFT  Баланс туркало - CUTIE розово
3 thumbnail image for KINDERKRAFT  Баланс туркало - CUTIE розово
4 thumbnail image for KINDERKRAFT  Баланс туркало - CUTIE розово
Selected image for KINDERKRAFT  Баланс туркало - CUTIE розово
Selected image for KINDERKRAFT  Баланс туркало - CUTIE розово
Selected image for KINDERKRAFT  Баланс туркало - CUTIE розово
Selected image for KINDERKRAFT  Баланс туркало - CUTIE розово
Selected image for KINDERKRAFT  Баланс туркало - CUTIE розово

KINDERKRAFT Баланс туркало - CUTIE розово

Либерта
2.980 ДЕНЗаштеда 298 ДЕН
2.682ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 12/04/2024

Боја:Розева

Опис на производот

Мини велосипед туркалото за вашето дете е предвидено за возраст од првата година до 25кг. тежина. Обезбедете му на детето учење низ игра која ќе претставува вистинско уживање благодарение на веселите бои и интересните форми.
Kinderkfraft CUTIE велосипед туркалото ќе помогне вашето дете да одржува рамнотежа и ќе влијае на развојот на моторичките способности.
Висината на седиштето која се подесува „се зголемува“ како расте детето, има распон од 25 до 28см.
Тркалата кои се изработено од EVA пења се издржливи, а поради нивниот распоред загарантирана е стабилноста за време на туркањето и возењето. Задното тркало има стабилни и издржливи лежишта кои ќе придонесат возењето по нерамен терен да биде удобно.
Гумираните рачки на воланот се прилагодени за најмладите, спречуваат лизгање.
Според сигурносните стандарди, воланот има ограничен домен на вртење. Затоа нема да морате да се грижете дека вашето дете ќе се преврти за време на учењето да врти.
Челичниот рам е издржлив и отпорен на оштетување.
Тежина: 1,8кг.
Висина: 37см.
Ширина: 50см.
Ширина на рачката: 22см.
Дијаметар на тркалото: 15см.
Хемиската и механичка сигурност на производот е потврдена и е тестирана во согласност со Европскиот Стандард EN 71-1.

Спецификации

Бренд
KINDERKRAFT

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
FHH3ZPIRMF

EAN /   код

EAN /   код
AN4MZ3YSAT
2.980 ДЕНЗаштеда 298 ДЕН
2.682ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 12/04/2024

Опис на производот

Мини велосипед туркалото за вашето дете е предвидено за возраст од првата година до 25кг. тежина. Обезбедете му на детето учење низ игра која ќе претставува вистинско уживање благодарение на веселите бои и интересните форми.
Kinderkfraft CUTIE велосипед туркалото ќе помогне вашето дете да одржува рамнотежа и ќе влијае на развојот на моторичките способности.
Висината на седиштето која се подесува „се зголемува“ како расте детето, има распон од 25 до 28см.
Тркалата кои се изработено од EVA пења се издржливи, а поради нивниот распоред загарантирана е стабилноста за време на туркањето и возењето. Задното тркало има стабилни и издржливи лежишта кои ќе придонесат возењето по нерамен терен да биде удобно.
Гумираните рачки на воланот се прилагодени за најмладите, спречуваат лизгање.
Според сигурносните стандарди, воланот има ограничен домен на вртење. Затоа нема да морате да се грижете дека вашето дете ќе се преврти за време на учењето да врти.
Челичниот рам е издржлив и отпорен на оштетување.
Тежина: 1,8кг.
Висина: 37см.
Ширина: 50см.
Ширина на рачката: 22см.
Дијаметар на тркалото: 15см.
Хемиската и механичка сигурност на производот е потврдена и е тестирана во согласност со Европскиот Стандард EN 71-1.

Спецификации

Бренд
KINDERKRAFT

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
FHH3ZPIRMF

EAN /   код

EAN /   код
AN4MZ3YSAT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.