Slike Книга со магнети животни/транспорт
Slike Книга со магнети животни/транспорт

Книга со магнети животни/транспорт

Loco Croco
500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Сложувалка во облик на книга која ја развива креативноста кај децата, и можност да направат своја имагинација со поставување на магнетните фигури во дадениот простор.
• Изработка на безброј различни пејсажи.
• Производот содржи 64 парчиња кои може да се комбинираат по сопствен избор.
• Димензии на пакувањето: 26x19x4 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
M7VM6G2BCM

EAN /   код

EAN /   код
ANI7Q32U6B
500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Сложувалка во облик на книга која ја развива креативноста кај децата, и можност да направат своја имагинација со поставување на магнетните фигури во дадениот простор.
• Изработка на безброј различни пејсажи.
• Производот содржи 64 парчиња кои може да се комбинираат по сопствен избор.
• Димензии на пакувањето: 26x19x4 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
M7VM6G2BCM

EAN /   код

EAN /   код
ANI7Q32U6B
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.