Slike Книга за бањи Playgro
Slike Книга за бањи Playgro
Slike Книга за бањи Playgro
Slike Книга за бањи Playgro
Slike Книга за бањи Playgro
Slike Книга за бањи Playgro
Slike Книга за бањи Playgro
Slike Книга за бањи Playgro

Книга за бањи Playgro

Babycenter
299ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Playgro гумирана сликовница со звучни ефекти, наменета за забава и игри додека се капете во када или базен. Лесно се одржува со миење. Димензии: 13,5x1x13 cm.

Спецификации

Бренд
Playgro

Ананас ID

Шифра на производот
M47S4NHCCU

EAN /   код

EAN /   код
9321104702128
299ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Playgro гумирана сликовница со звучни ефекти, наменета за забава и игри додека се капете во када или базен. Лесно се одржува со миење. Димензии: 13,5x1x13 cm.

Спецификации

Бренд
Playgro

Ананас ID

Шифра на производот
M47S4NHCCU

EAN /   код

EAN /   код
9321104702128

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.