Slike Коцки трансформер жолт
Slike Коцки трансформер жолт

Коцки трансформер жолт

Loco Croco
650ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Забавна и иновативна играчка која овозможува забава од градење и магија на трансформација.
• Двојна функционалност како робот и автомобил.
• Поттикнување на креативност и инженерски вештини кај децата.
• Производот е наменет за деца над 6 години, изработен е од ситни пластични делови.
• Димензии на пакувањето: 38x24x6,5 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
SEQM6T8N8H

EAN /   код

EAN /   код
ANAIQ32AKY
650ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Забавна и иновативна играчка која овозможува забава од градење и магија на трансформација.
• Двојна функционалност како робот и автомобил.
• Поттикнување на креативност и инженерски вештини кај децата.
• Производот е наменет за деца над 6 години, изработен е од ситни пластични делови.
• Димензии на пакувањето: 38x24x6,5 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
SEQM6T8N8H

EAN /   код

EAN /   код
ANAIQ32AKY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.