Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500
Slike KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500

KOLINK PSU 500W CORE 500, 80 PLUS, ACTIVE PFC, KL-C500

Нексио
2.140 ДЕНЗаштеда 171 ДЕН
1.969ДЕН
Понудата важи од 05/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Dimensions:

140 x 86 x 150 mm (W x H x D)

Fan:

120 mm (automatic control)

Efficiency:

at least 80 percent at 50/20/100 percent load, 80 Plus certified

Active PFC (0.9)

Form Factor:

ATX12V 2.3

Rated power:

400 W (max 500 W) + 3.3V: 15A + 5V: 15A + 3.3V / + 5V: 100W + 12V: 396W / 33A -12V: 0.3 A / 3.6 W + 5Vsb: 2.5 A / 12.5 W

Connections (fixed):

1x 20 + 4-pin

1x 4 + 4-pin (CPU / ATX12V / EPS12V)

1x 6 + 2-pin PCIe 4x SATA

2x 4-pin Molex

Спецификации

Бренд
KOLINK

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Димензии на производот

Длабочина
250 mm
Висина
180 mm
Ширина
100 mm

Ананас ID

Шифра на производот
826GBO5PMC

EAN /   код

EAN /   код
5999094001312
2.140 ДЕНЗаштеда 171 ДЕН
1.969ДЕН
Понудата важи од 05/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Dimensions:

140 x 86 x 150 mm (W x H x D)

Fan:

120 mm (automatic control)

Efficiency:

at least 80 percent at 50/20/100 percent load, 80 Plus certified

Active PFC (0.9)

Form Factor:

ATX12V 2.3

Rated power:

400 W (max 500 W) + 3.3V: 15A + 5V: 15A + 3.3V / + 5V: 100W + 12V: 396W / 33A -12V: 0.3 A / 3.6 W + 5Vsb: 2.5 A / 12.5 W

Connections (fixed):

1x 20 + 4-pin

1x 4 + 4-pin (CPU / ATX12V / EPS12V)

1x 6 + 2-pin PCIe 4x SATA

2x 4-pin Molex

Спецификации

Бренд
KOLINK

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Димензии на производот

Длабочина
250 mm
Висина
180 mm
Ширина
100 mm

Ананас ID

Шифра на производот
826GBO5PMC

EAN /   код

EAN /   код
5999094001312
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.