0 thumbnail image for Комода кафена DE 20980.5
1 thumbnail image for Комода кафена DE 20980.5
2 thumbnail image for Комода кафена DE 20980.5
Selected image for Комода кафена DE 20980.5
Selected image for Комода кафена DE 20980.5
Selected image for Комода кафена DE 20980.5

Комода кафена DE 20980.5

4.330ДЕН

Износ на рата: 700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Кафе

Опис на производот

КОМОДА кафена ДЕ 20980.5

• Висина - 45cm
• Ширина - 40cm
• Должина - 40cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
32.57 kg
Ширина
400 mm
Висина
450 mm
Должина
400 mm

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
U2N4EYI7KT

EAN /   код

EAN /   код
8680812109829
4.330ДЕН

Износ на рата: 700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

КОМОДА кафена ДЕ 20980.5

• Висина - 45cm
• Ширина - 40cm
• Должина - 40cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
32.57 kg
Ширина
400 mm
Висина
450 mm
Должина
400 mm

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
U2N4EYI7KT

EAN /   код

EAN /   код
8680812109829
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.