Selected image for Компјутерска Конфигурација i5-11400F AMD Radeon™ RX 6500 XT 16GB 512SSD
Ново

Компјутерска Конфигурација i5-11400F AMD Radeon™ RX 6500 XT 16GB 512SSD

AНАНАС ШОП
42.000 ДЕНЗаштеда 7.410 ДЕН
34.590ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

• Процесор : Intel Core i5-11400F, LGA1200, 6-cores, 2.6GHz, 12MB, 65W, Box, w/o Graphics

• Матична : GigaByte MB 11th and 10th Gen i9/i7/i5/i3/Pen/Cele, H510M K V2, LGA1200, 2 x DDR4 DIMM, 1 x PCI Express x16 slot, 1 x PCI Express x1 slot, 1 x HDMI

• Графичка : Sapphire Graphic Card PCI-Express 4.0 4GB, AMD Radeon™ RX 6500 XT, GDDR6, Gaming OC, HDMIx1, DPx1

• RAM меморија : Crucial RAM DDR4 16GB DIMM, 3200Mhz, 1.2V, CL22

• Меморија : Verbatim SSD 512GB 2.5" , SATA III, 560MB/s Read, 535MB/s Write

• Куќиште : LC-Power Case Quad-Luxx 703B, 450W, Midi-ATX, HD Audio 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 4x120mm 256C RGB, LC6450 V2.3

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
6 kg
Тежина
6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип на екран
МРАЗ
Капацитет на RAM меморија
16 GB
Внатрешна меморија
512 GB

Ананас ID

Шифра на производот
KXWLNHAG57

EAN /   код

EAN /   код
ANACBHNXN8
42.000 ДЕНЗаштеда 7.410 ДЕН
34.590ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• Процесор : Intel Core i5-11400F, LGA1200, 6-cores, 2.6GHz, 12MB, 65W, Box, w/o Graphics

• Матична : GigaByte MB 11th and 10th Gen i9/i7/i5/i3/Pen/Cele, H510M K V2, LGA1200, 2 x DDR4 DIMM, 1 x PCI Express x16 slot, 1 x PCI Express x1 slot, 1 x HDMI

• Графичка : Sapphire Graphic Card PCI-Express 4.0 4GB, AMD Radeon™ RX 6500 XT, GDDR6, Gaming OC, HDMIx1, DPx1

• RAM меморија : Crucial RAM DDR4 16GB DIMM, 3200Mhz, 1.2V, CL22

• Меморија : Verbatim SSD 512GB 2.5" , SATA III, 560MB/s Read, 535MB/s Write

• Куќиште : LC-Power Case Quad-Luxx 703B, 450W, Midi-ATX, HD Audio 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 4x120mm 256C RGB, LC6450 V2.3

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
6 kg
Тежина
6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип на екран
МРАЗ
Капацитет на RAM меморија
16 GB
Внатрешна меморија
512 GB

Ананас ID

Шифра на производот
KXWLNHAG57

EAN /   код

EAN /   код
ANACBHNXN8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.