Selected image for Компјутерска Конфигурација i5-14400F GeForce RTX 4060 16GB 1 TB SSD
Ново

Компјутерска Конфигурација i5-14400F GeForce RTX 4060 16GB 1 TB SSD

AНАНАС ШОП
71.000 ДЕНЗаштеда 12.010 ДЕН
58.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

• Процесор: Intel Processor Core i5-14400F box, LGA1700, 10-cores, 20MB, 65W

• Матична: GigaByte MB 14th, 13th and 12th Gen i9/i7/i5/i3/Pen/Cele, B760M, LGA1700, 2 x DDR4 DIMM, 1 x PCI Express x16 slot, 1 x PCI Express x1 slot, 1 x D-Sub, 1 x HDMI

• Графичка: GIGABYTE GRAPHIC CARD PCI-E 4.0 8GB, GeForce RTX 4060 GAMING OC, GDDR6, 128 bit, 2550 MHz, DisplayPort 1.4a-2, HDMI 2.1a-2
• RAM Меморија: Kingmax RAM DDR4 16GB, U-DIMM 3200Mhz, 1.35V, CL16 Gaming Zeus Dragon RGB

• Меморија: Kingmax SSD, M.2, 1TB, 2280, PCIe NVMe Gen 3x4, PQ3480, Zeus

• Напојување: Gigabyte Power Supply 650W, ATX 12V v2.31, 9A-4A, SATAx6+4 x2, 100-240V, 50-60Hz, 85%

• Куќиште: Be Quiet Case PURE BASE 500 Black Window, Mid Tower, USB 3.2 Gen.1 x2, HD Audio x1
Arctic Fan 120mm P12 PWM A-RGB 2000RPM, 12V Black, x 3

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
6 kg
Тежина
6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Капацитет на RAM меморија
16 GB
Капацитет на внатрешна меморија
1000 GB
Процесор
INTEL

Ананас ID

Шифра на производот
1YWLNLAKI2

EAN /   код

EAN /   код
ANZBBHNA8X
71.000 ДЕНЗаштеда 12.010 ДЕН
58.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• Процесор: Intel Processor Core i5-14400F box, LGA1700, 10-cores, 20MB, 65W

• Матична: GigaByte MB 14th, 13th and 12th Gen i9/i7/i5/i3/Pen/Cele, B760M, LGA1700, 2 x DDR4 DIMM, 1 x PCI Express x16 slot, 1 x PCI Express x1 slot, 1 x D-Sub, 1 x HDMI

• Графичка: GIGABYTE GRAPHIC CARD PCI-E 4.0 8GB, GeForce RTX 4060 GAMING OC, GDDR6, 128 bit, 2550 MHz, DisplayPort 1.4a-2, HDMI 2.1a-2
• RAM Меморија: Kingmax RAM DDR4 16GB, U-DIMM 3200Mhz, 1.35V, CL16 Gaming Zeus Dragon RGB

• Меморија: Kingmax SSD, M.2, 1TB, 2280, PCIe NVMe Gen 3x4, PQ3480, Zeus

• Напојување: Gigabyte Power Supply 650W, ATX 12V v2.31, 9A-4A, SATAx6+4 x2, 100-240V, 50-60Hz, 85%

• Куќиште: Be Quiet Case PURE BASE 500 Black Window, Mid Tower, USB 3.2 Gen.1 x2, HD Audio x1
Arctic Fan 120mm P12 PWM A-RGB 2000RPM, 12V Black, x 3

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
6 kg
Тежина
6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Капацитет на RAM меморија
16 GB
Капацитет на внатрешна меморија
1000 GB
Процесор
INTEL

Ананас ID

Шифра на производот
1YWLNLAKI2

EAN /   код

EAN /   код
ANZBBHNA8X
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.