Selected image for Комплет тренерки Hummel Hmlpromo, црна
Ново

Комплет тренерки Hummel Hmlpromo, црна

D Sport
4.399 ДЕНЗаштеда 1.760 ДЕН
2.639ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Комплет тренерки Hummel Hmlpromo, црна

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Големина
3XL

Ананас ID

Шифра на производот
2TJ2UMP56C

EAN /   код

EAN /   код
5700495879918
4.399 ДЕНЗаштеда 1.760 ДЕН
2.639ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Комплет тренерки Hummel Hmlpromo, црна

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Големина
3XL

Ананас ID

Шифра на производот
2TJ2UMP56C

EAN /   код

EAN /   код
5700495879918
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.