Slike KONCAR правосмукалка US 700C2C
Slike KONCAR правосмукалка US 700C2C

KONCAR правосмукалка US 700C2C

АНАНАС ШОП
5.099ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Модел: US 700C2C
Боја: црвена
Моќ: 700W
Напон/Фреквенција: 220-240V~ 50Hz
Бучност: 78dB(A)
Тежина бруто/нето: 5,2/3,6kg
Пакување: 425x280x335mm
Сад за прашина: 2,5L
Без кеса за ѓубре
Свиткувачко црево/телескопска цевка: 1,5m/48-72cm
Должина на кабел: 5m
Прибор: ќетка за мазни подови и теписи, тесен продолжеток со четкичка (2 во 1)
Филтер: HEPA 12
Само за суво усисавање
Гаранција 1 година

Спецификации

Бренд
Končar

Дизајн

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
9LZ0IVIG8M

EAN /   код

EAN /   код
ANB35PHD4A
5.099ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Модел: US 700C2C
Боја: црвена
Моќ: 700W
Напон/Фреквенција: 220-240V~ 50Hz
Бучност: 78dB(A)
Тежина бруто/нето: 5,2/3,6kg
Пакување: 425x280x335mm
Сад за прашина: 2,5L
Без кеса за ѓубре
Свиткувачко црево/телескопска цевка: 1,5m/48-72cm
Должина на кабел: 5m
Прибор: ќетка за мазни подови и теписи, тесен продолжеток со четкичка (2 во 1)
Филтер: HEPA 12
Само за суво усисавање
Гаранција 1 година

Спецификации

Бренд
Končar

Дизајн

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
9LZ0IVIG8M

EAN /   код

EAN /   код
ANB35PHD4A

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.