Slike KONCAR правосмукалка US 700V1L
Slike KONCAR правосмукалка US 700V1L

KONCAR правосмукалка US 700V1L

АНАНАС ШОП
6.070ДЕН

Боја:Виолетова

Информации за испорака

Опис на производот

Модел: US 700V1L
Боја: виолетова
Моќност: 700W
Напон/Фреквенција: 220-240V~ 50Hz
Бучност: 68dB(A)
Тежина бруто/нето: 6/3,6kg
Пакување: 560x345x325mm
Вреќа за прашина: 5L, платнена
Виткаќко црево/Телескопска цевка: 1,5m / 58-90cm
Должина на кабел: 7m
Прибор: четка за мазни подови и теписони, тесни додатоци, округли додатоци, додатоци за тапациран мебел
Филтер: HEPA 12
Само за суво усисување
Регулатор на моќ
Индикатор за наполнетост на вреќата
Гаранција 1 година

Спецификации

Бренд
Končar

Дизајн

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
HQZ0I1YGYU

EAN /   код

EAN /   код
ANQ25PHJO9
6.070ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Модел: US 700V1L
Боја: виолетова
Моќност: 700W
Напон/Фреквенција: 220-240V~ 50Hz
Бучност: 68dB(A)
Тежина бруто/нето: 6/3,6kg
Пакување: 560x345x325mm
Вреќа за прашина: 5L, платнена
Виткаќко црево/Телескопска цевка: 1,5m / 58-90cm
Должина на кабел: 7m
Прибор: четка за мазни подови и теписони, тесни додатоци, округли додатоци, додатоци за тапациран мебел
Филтер: HEPA 12
Само за суво усисување
Регулатор на моќ
Индикатор за наполнетост на вреќата
Гаранција 1 година

Спецификации

Бренд
Končar

Дизајн

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
HQZ0I1YGYU

EAN /   код

EAN /   код
ANQ25PHJO9

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.