Slike Контролер Joystick - 2 Shocks PC USB
Slike Контролер Joystick - 2 Shocks PC USB

Контролер Joystick - 2 Shocks PC USB

Lux one
390ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Контролер за компјутер со УСБ приклучок

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
IXA8EJXM24

EAN /   код

EAN /   код
ANHIENBK4Q
390ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Контролер за компјутер со УСБ приклучок

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
IXA8EJXM24

EAN /   код

EAN /   код
ANHIENBK4Q
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.