Slike KOOPMAN Кујнски нож за леб 20см
Slike KOOPMAN Кујнски нож за леб 20см

KOOPMAN Кујнски нож за леб 20см

Меркур
350ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Нож за леб со димензија 20см. изработен од квалитетен материјал секогаш ќе ви биде при рака.

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски ножеви
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
WA818QIRYH

EAN /   код

EAN /   код
872057319310
350ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Нож за леб со димензија 20см. изработен од квалитетен материјал секогаш ќе ви биде при рака.

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски ножеви
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
WA818QIRYH

EAN /   код

EAN /   код
872057319310
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.