Slike KOOPMAN Ламба на батерии
Slike KOOPMAN Ламба на батерии

KOOPMAN Ламба на батерии

Меркур
659ДЕН

Боја:Беж

Информации за испорака

Опис на производот

• Металниот фенер работи на батерии,
• Големина O13 cm 20 cm
• Материјал метал, дрвоијаже
• Црна боја
• украсно јаже за закачување и е соодветена за употреба во затворено

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Тип на производ
Декоративно осветлување
Боја на производот
Беж

Ананас ID

Шифра на производот
2370H5VOBG

EAN /   код

EAN /   код
871998709776
659ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Металниот фенер работи на батерии,
• Големина O13 cm 20 cm
• Материјал метал, дрвоијаже
• Црна боја
• украсно јаже за закачување и е соодветена за употреба во затворено

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Тип на производ
Декоративно осветлување
Боја на производот
Беж

Ананас ID

Шифра на производот
2370H5VOBG

EAN /   код

EAN /   код
871998709776
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.