Slike KOOPMAN Мангал за скара 56 см плотна
Slike KOOPMAN Мангал за скара 56 см плотна

KOOPMAN Мангал за скара 56 см плотна

Меркур
3.900ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

KOOPMAN Мангал за скара 56 см плотна

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Тип на производ
Опрема за градинарски скари
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
30U803IK9I

EAN /   код

EAN /   код
871998739551
3.900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KOOPMAN Мангал за скара 56 см плотна

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Тип на производ
Опрема за градинарски скари
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
30U803IK9I

EAN /   код

EAN /   код
871998739551
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.