Slike KOOPMAN Новогодишна чинија пвц 33 см розе
Slike KOOPMAN Новогодишна чинија пвц 33 см розе

KOOPMAN Новогодишна чинија пвц 33 см розе

Меркур
210 ДЕНЗаштеда 105 ДЕН
105ДЕН
Понудата важи од 02/12/2023 до 05/12/2023

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

KOOPMAN Нг тањир пвц 33 см розе

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
4BI60UYWC8

EAN /   код

EAN /   код
871998768054
210 ДЕНЗаштеда 105 ДЕН
105ДЕН
Понудата важи од 02/12/2023 до 05/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

KOOPMAN Нг тањир пвц 33 см розе

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
4BI60UYWC8

EAN /   код

EAN /   код
871998768054

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.