Slike KOOPMAN Нож 23 см
Slike KOOPMAN Нож 23 см

KOOPMAN Нож 23 см

Меркур
180ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Koopman нож 23 см

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски ножеви
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
XBP18QV428

EAN /   код

EAN /   код
871920293775
180ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Koopman нож 23 см

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски ножеви
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
XBP18QV428

EAN /   код

EAN /   код
871920293775
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.