Slike KOOPMAN Отварач за конзер ви 4/1
Slike KOOPMAN Отварач за конзер ви 4/1

KOOPMAN Отварач за конзер ви 4/1

Меркур
69ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Koopman отварач за конзер ви 4/1

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
DRL18FHZD9

EAN /   код

EAN /   код
871998740777
69ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Koopman отварач за конзер ви 4/1

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
DRL18FHZD9

EAN /   код

EAN /   код
871998740777
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.