Slike KOOPMAN Послужавник дрво натурал 30х20см
Slike KOOPMAN Послужавник дрво натурал 30х20см

KOOPMAN Послужавник дрво натурал 30х20см

Меркур
620ДЕН

Боја:Светло кафена

Информации за испорака

Опис на производот

Елегантен послужавник со ногарки.
Благодарение на рачките, можете да го носите каде и да посакате.
Ногарките му дава стабилност и му овозможува да служи како маса.
Димензија: 30x20 cm

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Тип на производ
Послужавници
Боја на производот
Светло кафена

Ананас ID

Шифра на производот
OWFTP8P5NK

EAN /   код

EAN /   код
872057301909
620ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Елегантен послужавник со ногарки.
Благодарение на рачките, можете да го носите каде и да посакате.
Ногарките му дава стабилност и му овозможува да служи како маса.
Димензија: 30x20 cm

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Тип на производ
Послужавници
Боја на производот
Светло кафена

Ананас ID

Шифра на производот
OWFTP8P5NK

EAN /   код

EAN /   код
872057301909
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.