Slike KOOPMAN Послужовник дрво 30х20см црн
Slike KOOPMAN Послужовник дрво 30х20см црн

KOOPMAN Послужовник дрво 30х20см црн

Меркур
620ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Послужавник од дрво со ногарки.
Димензија: 30х20см
Боја: црна

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Karakteristike

Tip proizvoda
Poslužavnici
Boja
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
RGFTPAD6G7

EAN /   код

EAN /   код
872057301907
620ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Послужавник од дрво со ногарки.
Димензија: 30х20см
Боја: црна

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Karakteristike

Tip proizvoda
Poslužavnici
Boja
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
RGFTPAD6G7

EAN /   код

EAN /   код
872057301907
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.