Slike KOOPMAN Вештачко цвеќе орхидеја во саксија
Slike KOOPMAN Вештачко цвеќе орхидеја во саксија

KOOPMAN Вештачко цвеќе орхидеја во саксија

Меркур
280ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Прекрасен декор за оние кои немаат време и услови за одгледување на цвеќе.
Може да го поставите на отворено или на затворено и да уживате во "свежината" на цвекето.

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
3VN80ON2HA

EAN /   код

EAN /   код
872057308136
280ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Прекрасен декор за оние кои немаат време и услови за одгледување на цвеќе.
Може да го поставите на отворено или на затворено и да уживате во "свежината" на цвекето.

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
3VN80ON2HA

EAN /   код

EAN /   код
872057308136
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.