Slike Корито елегант со ногарки сиво
Slike Корито елегант со ногарки сиво

Корито елегант со ногарки сиво

Loco Croco
2.690ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

КОРИТО ЕЛЕГАНТ СО НОГАРКИ СИВО
• Практично корито кое не завзема многу простор, а истовремено ви пружа исклучителен комфорт додМЕКА го бањате вашето бебе.
• На него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето.
• Испустот ви овозможува лесно да се исцеди водата од коритото.
• Димензии на производот: - Со ногарки: 82x94x14 cm. - Само корито: 82x23x14 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
G4OORNJ94R

EAN /   код

EAN /   код
ANF9UVC1S4
2.690ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

КОРИТО ЕЛЕГАНТ СО НОГАРКИ СИВО
• Практично корито кое не завзема многу простор, а истовремено ви пружа исклучителен комфорт додМЕКА го бањате вашето бебе.
• На него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето.
• Испустот ви овозможува лесно да се исцеди водата од коритото.
• Димензии на производот: - Со ногарки: 82x94x14 cm. - Само корито: 82x23x14 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
G4OORNJ94R

EAN /   код

EAN /   код
ANF9UVC1S4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.