Selected image for Корито Со Испуст И Гума Хипо Розево

Корито Со Испуст И Гума Хипо Розево

Loco Croco
990ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

КОРИТО СО ИСПУСТ И ГУМА ХИПО РОЗЕВО
• Практично решение на новороденчињата и малку поголеми деца. Има две прегради за сапун и други хигиенски производи. Во неа можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето. Испустот во овозможува лесно да се исцеди водата од коритото.
• Димензии на производот:80x21x48 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот:80x21x48 cm

Ананас ID

Шифра на производот
7QFORDKEHJ

EAN /   код

EAN /   код
ANJYVVC3OX
990ДЕН

Опис на производот

КОРИТО СО ИСПУСТ И ГУМА ХИПО РОЗЕВО
• Практично решение на новороденчињата и малку поголеми деца. Има две прегради за сапун и други хигиенски производи. Во неа можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето. Испустот во овозможува лесно да се исцеди водата од коритото.
• Димензии на производот:80x21x48 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот:80x21x48 cm

Ананас ID

Шифра на производот
7QFORDKEHJ

EAN /   код

EAN /   код
ANJYVVC3OX
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.