Selected image for Корито Со Испуст Розево

Корито Со Испуст Розево

Loco Croco
990ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

Корито со испуст розево
• Има две прегради за сапун и други хигиенски производи.
• На него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето.
• Испустот ви овозможува лесно да се исцеди водата од коритото.
• Димензии на производот: 90x23x51 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Дименизии: 90x23x51 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
G5DOR2UPBE

EAN /   код

EAN /   код
ANN4XVCOPI
990ДЕН

Опис на производот

Корито со испуст розево
• Има две прегради за сапун и други хигиенски производи.
• На него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето.
• Испустот ви овозможува лесно да се исцеди водата од коритото.
• Димензии на производот: 90x23x51 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Дименизии: 90x23x51 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
G5DOR2UPBE

EAN /   код

EAN /   код
ANN4XVCOPI
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.