Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе
Ново
Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе
Ново
Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе
Slike Корито за бебе

Корито за бебе

WENICE
990ДЕН

Боја:Розева

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Не содржи азо бои, токсични и канцерогени елементи. Со новата када за бебиња со одвод, бањањето на вашите бебиња е попријатно и поудобно. Зајакнатo е против фрактура. Ширина 53см.
Должина 90см.
Висина 26см.
Волумен 55см. ТЕСТИРАНО: UL 1000065303 Ver.1.1

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
Z6QHTZNH45

EAN /   код

EAN /   код
ANZPTQSK70
990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Не содржи азо бои, токсични и канцерогени елементи. Со новата када за бебиња со одвод, бањањето на вашите бебиња е попријатно и поудобно. Зајакнатo е против фрактура. Ширина 53см.
Должина 90см.
Висина 26см.
Волумен 55см. ТЕСТИРАНО: UL 1000065303 Ver.1.1

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
Z6QHTZNH45

EAN /   код

EAN /   код
ANZPTQSK70
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.