Slike KORKMAZ Апарат за вафли а309-03
Slike KORKMAZ Апарат за вафли а309-03

KORKMAZ Апарат за вафли а309-03

Хомакс
4.040ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

KORKMAZ Апарат за вафли а309-03

Спецификации

Бренд
KORKMAZ

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
5IFFIQIY72

EAN /   код

EAN /   код
ANZZZ8I0VE
4.040ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KORKMAZ Апарат за вафли а309-03

Спецификации

Бренд
KORKMAZ

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
5IFFIQIY72

EAN /   код

EAN /   код
ANZZZ8I0VE

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.