Selected image for KORKMAZ Чајник а047

KORKMAZ Чајник а047

2.620ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

KORKMAZ Чајник а047

Спецификации

Бренд
KORKMAZ

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
QY1V88ATUX

EAN /   код

EAN /   код
ANN1WB6MV5
2.620ДЕН

Опис на производот

KORKMAZ Чајник а047

Спецификации

Бренд
KORKMAZ

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
QY1V88ATUX

EAN /   код

EAN /   код
ANN1WB6MV5
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.