Slike KORKMAZ Електричен чајник ко а341-04
Slike KORKMAZ Електричен чајник ко а341-04

KORKMAZ Електричен чајник ко а341-04

Хомакс
5.260ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KORKMAZ Електричен чајник ко а341-04

Спецификации

Бренд
KORKMAZ

Ананас ID

Шифра на производот
FCCCH6PXH2

EAN /   код

EAN /   код
ANLP13H82Y
5.260ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KORKMAZ Електричен чајник ко а341-04

Спецификации

Бренд
KORKMAZ

Ананас ID

Шифра на производот
FCCCH6PXH2

EAN /   код

EAN /   код
ANLP13H82Y

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.